Ach, co to był za bal! Drugi Bal Licealistów!

W mroźny styczniowy wieczór 10 stycznia 2019 roku – Uczniowie klas pierwszych i drugich liceum spotkali się na Drugim Balu Licealistów! Jak nakazuje salezjańska tradycja, po powitaniu wszystkich przybyłych Gości, naszą zabawę rozpoczęła oczywiście „belgijka”. Bawiliśmy się przy niej doskonale. Naszym DJ była Agnieszka Sawicka. To dzięki niej nasz szkolny parkiet ciągle był pełen roztańczonych uczniów. Cały bal został uwieczniony na zdjęciach, które robiła dla nas Wioletta Paryż – absolwentka naszego gimnazjum (zapraszamy do GALERII).

O godzinie 20.00 rozpoczęliśmy wybór Królowej i Króla Balu. Uczestnicy zabawy podzieleni zostali przez organizatorów na dwa zespoły, których zadaniem było odegranie „Bajki o smutnej Królowej”. Kreatywności, radości i doskonałej zabawie nie było końca!!! Wszystkim mamy przyjemność ogłosić, że Królową Drugiego Balu Licealistów „Dominik” została Wiktoria Bazydło z klasy 2b, a Królem – Marek Metzler, uczeń klasy 2b. Zwycięskiej Parze gratulujemy!!

Dziękujemy i gratulujemy też Wam Wszystkim, którzy byliście organizatorami i uczestnikami naszego spotkania. Dzięki Wam było ono dla nas wszystkich niezapomnianym  przeżyciem i inspiracją do dalszej pracy.

Kochani pamiętajcie – jesteście cudem!!!

Z koroną czy bez niej – jesteście cudem!!!

Kochani do zobaczenia za rok!!!!