Akcja „Złotówka dla bezdomniaka”

   Uczniowie naszej szkoły bardzo często pokazują, że mają wielkie i otwarte serca dla wszystkich potrzebujących, wszystkich, do których nie zawsze uśmiecha się los.

   W tym roku uczniowie klasy 3D naszego gimnazjum  zorganizowali akcję  „Złotówka dla bezdomniaka”. Celem jej było zebranie funduszy na zakup suchej i mokrej karmy dla bezdomnych zwierząt, które znajdują się pod opieką starszych, bardzo biednych opiekunek. Kobiety te każdy grosz oddają na jedzenie dla tych biednych zwierząt. Postanowiliśmy chociaż trochę wspomóc je w tym ciężkim czasie jakim jest okres zimowy, okres przedświąteczny, kiedy tych zwierząt nie ubywa tylko jest coraz więcej…

   Uczniowie naszej klasy wykonali plakaty zachęcające do udziału w akcji, puszki na datki a na godzinach wychowawczych  zbieraliśmy „złotówki” na jedzonko dla zwierzaków. Dziękujemy wszystkim uczniom i nauczycielom – udało nam się zebrać 300 zł i 80 gr.

   Za zebrane pieniądze została  zakupiona karma w sklepie internetowym „Zooplus” i wysłana opiekunkom, które dobrze zagospodarują produktami.

   Jeszcze raz dziękujemy wszystkim za dobroć i otwarte serca.

   Dzięki Wam, przez jakiś czas, bezdomne, opuszczone przez człowieka i często chore koty będą miały co jeść.

                            Uczniowie klasy 3D z wychowawczynią.

Zapraszamy do GALERII.