Cała Polska biega z mapą 2018

Raz do roku ta zabawa biegowa na orientację skupia w jednym dniu sportowców, amatorów i sympatyków tej dyscypliny. 14 uczniów naszej szkoły wystartowało 23 maja w Dolinie Wilgi.

W klasyfikacji drużynowej pierwsze miejsce zajęła para Emilia Putek i Wiktoria Gajewska. Za nimi uplasowały się Sabina Miętka i Ola Jachura. Wśród chłopców na trasie Terminator wygrał Antek Pasieka. Nie zabrakło też Janka Więcka i Patryka Lendy którzy startowali na trasie Czeladnika. Po biegu podczas losowania główną nagrodę, czyli bon na 100 złotych do sklepu Decathlon otrzymała Julia Ochwat.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom i zapraszamy na ostatni bieg przed wakacjami, który odbędzie się 7 czerwca (czwartek) na osiedlu Wysokim i jego okolicach. A zdjęcia z zabawy „Cała Polska biega z mapą” są w naszej GALERII. Zapraszamy!