Dzień Sportu 2018

Ostatni tydzień nauki w naszej szkole tradycyjnie już mija pod znakiem Dni Serca. W tym roku „na pierwszy ogień” poszedł Dzień Sportu.

Jak zwykle nie brakowało wielkich emocji podczas turnieju piłkarskiego, zmagań indywidualnych w przeróżnych dyscyplinach sportowych i nie tylko oraz zaciętej siatkarskiej rywalizacji uczniów z nauczycielami.

W naszym szkolnym mundialu najlepsza okazała się klasa IIC, która w wielkim finale pokonała połączone reprezentacje klas I LO. Na najniższym stopniu podium znaleźli się z kolei piłkarze IIIE. Gratulacje dla zwycięzców i wszystkich ekip które brały udział w piłkarskich pojedynkach.

Jeśli natomiast chodzi o siatkówkę, mecz uczniów z nauczycielami w tym roku toczył się na nieco innych zasadach. Grano dwa sety. W pierwszym z nich do boju z „belframi” stanęli siatkarze gimnazjum, w drugim – liceum. Spotkanie było bardzo wyrównane i ostatecznie zakończyło się sprawiedliwym remisem 1:1.

Dziękujemy wszystkim którzy wzięli udział w naszym szkolnym święcie sportu. Zwycięzcom gratulujemy! A wszystkich zapraszamy do naszej GALERII, gdzie już czekają na Was zdjęcia!