HEJ! HEJ! DO-MI-NIK!!!

21 stycznia uczennice oraz absolwentki naszej szkoły trenujące  w siatkarskim klubie Dominik Kraków rozegrały ostatni w tym sezonie turniej ligowy. Tym samym po czterech intensywnych miesiącach zakończyliśmy nasz udział w rozgrywkach o Mistrzostwo Małopolski Kadetek w siatkówce.

Na całą rywalizację złożyły się dwa turnieje kwalifikacyjne oraz sześć turniejów ligowych. Warto podkreślić, że nasza drużyna debiutowała na tym poziomie rozgrywek. Mimo że przeznaczyliśmy cały ten sezon na naukę siatkówki na tym poziomie ligowym, na naszym koncie zapisaliśmy kilka cennych zwycięstw oraz jeden wygrany turniej! Dwa razy to my organizowaliśmy turnieje ligowe na naszej sali gimnastycznej. Oprócz rywalizacji w Krakowie jeździliśmy również do Raby Wyżnej oraz Zawoi by mierzyć się z naszymi rówieśniczkami w siatkarskich pojedynkach.

Realizacja naszej pasji wymagała, byśmy poświęcili jej przede wszystkim nasz wolny czas, który przeznaczyliśmy na niedzielne wyjazdy na turnieje. Trochę potu przyszło nam wylać również na regularnych treningach. Wszystko po to, by z uśmiechem na ustach cieszyć się grą w siatkówkę!

Wielkie brawa dla naszej drużyny, która grała w składzie: Kamila Dudek, Julita Dudek, Justyna Stępińska, Weronika Przybyszewska, Karolina Rosiek, Marta Heród, Julia Biernacik, Maja Ciurkot, Weronika Mogilany. Mamy nadzieję, że doświadczenia z zakończonych wlaśnie rozgrywek zaprocentują w przyszłości, choćby w najbliższej gimnazjadzie.  A tymczasem zapraszamy na nasz siatkarski profil na Facebook’u, gdzie czekają na Was najświeższe informacje z siatkarskiego życia naszej szkoły!