Historyczne zakończenie

Dlaczego historyczne? Oczywiście ze względu na ostatni rocznik gimnazjalistów, który po trzyletniej pracy opuścił właśnie nasze mury. Dlatego tegoroczne zakończenie roku szkolnego było wyjątkowe.

Powoli staje się też tradycją, że podczas tej uroczystości puszczamy naszym świeżo upieczonym absolwentom prezentację ze zdjęciami, na których widać jak na dłoni zmiany, które dokonały się w ich wyglądzie przez te trzy lata. Zawsze towarzyszy temu dużo śmiechu, ale i wzruszeń. Nie inaczej było i teraz. Oprócz tego oczywiście duuużo nagród, w końcu wśród nas było wielu „orłów”, których jeszcze długo będziemy wspominać. Były fragmenty podniosłe, jak ślubowanie absolwentów oraz przekazanie Sztandaru Szkoły w nowe ręce. Były też i rozrywkowe – piosenka „Dni których nie znamy” w wykonaniu uczniów i nauczycieli. Działo się naprawdę dużo. Wszystko to jest oczywiście na zdjęciach w naszej GALERII.

A na końcu – świadectwa i zaświadczenia odebrane, podpisy zrobione, ostatnie pożegnania i w drogę! Najpierw na wakacje, a potem… Z niektórymi spotkamy się w szkole we wrześniu, niektórzy idą w inną stronę. Ale mamy nadzieję, że jeszcze ze wszystkimi się zobaczymy! Dlatego też – powodzenia i do zobaczenia!