Komers 2017

Sobota, 10 czerwca, godzina 18:00. Wszyscy zaczynamy tłumnie przychodzić do szkoły. Dziewczyny w pięknych, delikatnych sukienkach, chłopcy w garniturach. Nie możemy doczekać się rozpoczęcia komersu i wszyscy rozmawiamy podekscytowani o cudownej nocy, która nas czeka.

W końcu wchodzimy na salę gimnastyczną – pięknie przystrojoną licznymi balonami. Pierwszy w oczy od razu rzuca się nam stół w rogu sali, na którym znajdują się dwie fontanny z czekoladą i mnóstwo owoców oraz innych przekąsek. Wreszcie pani prowadząca oficjalnie rozpoczyna przyjęcie i nadchodzi czas na wspólne zdjęcie oraz wyćwiczonego już do perfekcji poloneza.

Po części oficjalnej zaczyna się prawdziwa zabawa. Każdy znajdzie coś dla siebie, bo poza pakietem czekają na nas również inne atrakcje – fotobudka oraz mnóstwo jedzenia przygotowanego z troską przez naszych rodziców. Wspólnie z nauczycielami bawimy się zarówno do nowych hitów, jak i do starszych przebojów. Po godzinie 20 nadchodzi pora na skecz klasy 3D. Później rozbawieni wracamy do zabawy, która trwała prawie do północy. A jak wyglądała? Możecie to zobaczyć w naszej GALERII.

Serdecznie dziękujemy wszystkim rodzicom i siostrze Leokadii za organizację komersu. Nigdy nie zapomnimy tych wspólnych radosnych chwil.

Ania Bąk