Konkurs „Zdążyć przed burzą” rozstrzygnięty

15 czerwca 2020 ogłoszone zostały wyniki konkursu  na multimedialne dzieło edukacyjne „Zdążyć przed burzą”, którego organizatorem było nasze Publiczne LO Sióstr Salezjanek  w Krakowie.

Przesłaniem konkursu było promowanie bezpiecznego zachowania się w czasie burzy poprzez nietuzinkowe i intrygujące przedstawienie fizyki tego fascynującego, acz skrajnie niebezpiecznego zjawiska.

Do współzawodnictwa zaproszeni zostali przede wszystkim uczniowie klas 7 i 8  z całego kraju, ze szczególnym uwzględnieniem szkół podstawowych regionu krakowskiego, do których skierowano zaproszenia bezpośrednie.

Nagrodę główną

w wysokości 300 zł  zdobył film:

CO ROBIĆ GDY

autorzy: Łukasz Pyzioł, Krzysztof Truchan,  Sebastian Mroszczyk

Publiczna Szkoła Podstawowa Sióstr Salezjanek w Krakowie.

w postaci nagród książkowych przyznano natomiast dziełom pt:

KILKA CIEKAWOSTEK NA TEMAT BURZY

główny autor  Krzysztof Kozyra

Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 98 w Krakowie;

BURZA

autor Michał Reuss

Szkoła Podstawowa nr 97 w Krakowie;

GRZMOT

autorka  Julia Gediga

Publiczna Szkoła Podstawowa Sióstr Salezjanek w Krakowie;

WIĘCEJ NIŻ KILKA KOMÓREK

autorka  Dominika Cichy

Publiczna Szkoła Podstawowa Sióstr Salezjanek w Krakowie.

Wszystkim uczestnikom konkursu bardzo dziękujemy za zaangażowanie                i poświęcony czas, a zwycięzcom składamy najserdeczniejsze gratulacje.