Liga rozpoczęta!

20 listopada rozpoczęła swoje rozgrywki kolejna już Liga Siatkówki Gimnazjów Katolickich Krakowa. W imprezie tej w roku szkolnym 2014/2015 wezmą udział 4 zespoły, oprócz naszej Reprezentacji jeszcze Salezjańskie Gimnazjum Publiczne, Publiczne Gimnazjum nr 53 Sióstr Prezentek i KOSTKA Publiczne Gimnazjum Jezuitów. I właśnie z tą ostatnią drużyną zagrała w meczu otwarcia nasza Szkoła.

Wszystko rozpoczęło się o godzinie 17. Po krótkim przywitaniu wszystkich przez siostrę Leokadię sędzia rozpoczął spotkanie. Pierwszą partię lepiej rozpoczęły „Salezjanki”. Dzięki dobrej zagrywce wszystkich naszych zawodników odskoczyliśmy rywalom na kilka punktów, a w trakcie seta sukcesywnie powiększaliśmy naszą przewagę. Praktycznie nie mieliśmy słabszych momentów w tym secie, co złożyło się na efektowne zwycięstwo 25:8. W drugim secie było podobnie. Rywale postawili nieco większy opór, ale ostatecznie nie dali rady naszej Reprezentacji. Wygraliśmy 25:13 i całe spotkanie 2:0. Najlepszą zawodniczką meczu wybrana została nasza uczennica Gabriela Siwiec.

Zdjęcia z meczu otwarcia dostępne są w GALERII. Kolejne spotkanie w ramach Ligi już w przyszły czwartek. Tym razem zagramy o godzinie 18, a naszym rywalem będzie Publiczne Gimnazjum nr 53 Sióstr Prezentek. Zapraszamy wszystkich!!!