DZIEŃ OTWARTY

  • KONKURS TANECZNY

Jeżeli jesteś miłośnikiem tańca, a Twoją pasją jest występowanie na scenie, ten konkurs jest właśnie dla Ciebie! 30 marca 2019 roku o godzinie 10:00 podczas dnia otwartego szkoły odbędzie się pierwsza edycja konkursu tanecznego, w której mogą wziąć udział wszyscy uczniowie naszej szkoły.

Występ może trwać od 1,5 min do 2,5 min. Oceniane będą muzyka, choreografia, strój oraz technika tańca. Można występować solo, w duecie lub w formacji do 5 osób. Każdy rodzaj tańca dozwolony. Kartę zgłoszeń (którą możecie pobrać TUTAJ) należy dostarczyć do pani Leśniak (sala 12) do dnia 25 marca.

Więcej informacji znajdziecie na plakatach.

Zapraszamy!

 

  • GAMES ROOM

Czy chciałeś kiedyś wcielić się w Hannibala i poprowadzić armię Kartaginy przeciw Rzymowi? A może chciałbyś zobaczyć jak na Twoich oczach wyrasta średniowieczne miasto?

Teraz będziesz miał okazję, gdyż w ramach dnia otwartego w naszym Liceum organizujemy tzw. Games room , w którym razem z naszymi uczniami będziemy grali w historyczne gry planszowe Hannibal Rzym vs Kartagina oraz Troyes.

Dzięki grom planszowym łatwiej można sobie wyobrazić opisywane na lekcjach wydarzenia, a dzięki temu lepiej je zrozumieć i zapamiętać. Zapraszamy!!

 

  • SUPERMAN&SUPERWOMEN

 

  • TURNIEJ FIFA 2018