Ruszyła Siatkarska Liga Klasowa!

6 lutego odbyły się pierwsze mecze Siatkarskiej Ligi Klasowej. Rozgrywki te zostały wymyślone i w całości są organizowane przez dwójkę naszych licealistów – Weronikę Przybyszewską i Patryka Lendę.

W tych zawodach chodzi oczywiście o wytypowanie najlepszej siatkarskiej ekipy w naszej szkole. Do rywalizacji przystąpiły wszystkie klasy. Swoją gotowość do gry zgłosiły również zespoły rodziców i nauczycieli. Rozgrywki dopiero się rozpoczęły, ale już budzą wielkie zainteresowanie naszych uczniów. Ilość lekcji wychowania fizycznego, na których grano mecze sparingowe przygotowujące do Ligi przeszła najśmielsze oczekiwania naszych wuefistów!

Obecnie w rozgrywkach trwa pierwsza z dwóch faz grupowych. Po ich zakończeniu zacznie się już gra systemem pucharowym. Mecze odbywają się w środy i czwartki od godziny 15.30, a Organizatorzy cały czas dbają nad prawidłowym przebiegiem zawodów.

Zapraszamy wszystkich do aktywnego udziału i kibicowania swoim faworytom w SLK. Wszystkie aktualne wyniki wywieszone są na gazetce przed salą gimnastyczną, znajdziecie je również na naszej stronie internetowej – TUTAJ. Na naszym szkolnym fanpage’u na Facebook’u również nie zabraknie relacji z tego wydarzenia. A zdjęcia z pierwszych dwóch dni siatkarskich zmagań są już w naszej GALERII. Zapraszamy!