Siatkarski debiut licealistów

Miniony tydzień był wyjątkowy dla naszych licealistów. Wszystko przez pierwszy w historii naszego LO udział w rozgrywkach w ramach krakowskiej licealiady.

Dopiero zaczynamy przygodę z rywalizacją sportową wśród szkół średnich. Nasi pierwszoklasiści mieli okazję zmierzyć się z innymi licealistami podczas zmagań siatkarskich. Wystawiliśmy do zawodów zarówno drużynę dziewcząt jak i chłopców. Warto podkreślić, że walczyliśmy ze szkołami, w barwach których występowali zawodnicy i zawodniczki nawet dwa lata starsi niż nasi reprezentanci.

Debiut możemy uznać za udany. Co prawda nie awansowaliśmy do kolejnej fazy rozgrywek, ale pokazaliśmy się z dobrej strony. Na swoim koncie zapisaliśmy pierwsze, historyczne zwycięstwo. 

Mamy nadzieję, że w kolejnych naszych startach w licealiadzie będziemy prezentować się coraz lepiej. Już teraz czekamy na pierwsze medale w tych zawodach! A tymczasem dziękujemy siatkarskim drużynom dziewcząt i chłopców za godne reprezentowanie naszej Szkoły! Hej, hej! DO-MI-NIK!