Śpiewający nauczyciele

14 października jak co roku obchodzimy Dzień Edukacji Narodowej. W tym roku Samorząd Uczniowski postanowił uczynić ten dzień bardziej uroczystym niż zwykle i przygotował dla nauczycieli i uczniów specjalny „apel”.

W czasie tego wydarzenia mogliśmy poznać naszych nauczycieli z nieco innej niż zwykle strony. Na pierwszy ogień poszło „Gorące Krzesło”. W czasie jego trwania dowiedzieliśmy się między innymi kiedy nasi belfrzy dostali pierwszą jedynkę oraz jakie przedmioty były ich ulubionymi w szkole. Mogliśmy również ocenić wiedzę muzyczną i talenty wokalne pedagogów, którzy rywalizowali między sobą w szkolnej wersji teleturnieju „Śpiewające fortepiany”

I choć tym razem to nie uczniowie, a nauczyciele zawładnęli sceną i grali główne role podczas całego wydarzenia – na pewno nikt nie miał prawa czuć się zawiedziony. Dowodem tego są zdjęcia (oczywiście w naszej GALERII) oraz uśmiech, który nie schodził z twarzy nikogo, kto w tym dniu pojawił się w naszej sali gimnastycznej. A dla naszych nauczycieli jeszcze raz najlepsze życzenia z okazji ich święta!