DOMINIK CAMP 2017

Ważne informacje organizacyjne o obozie DOMINIK CAMP 2017

Czarny Dunajec 20.08.2017 – 26.08.2017

ZBIÓRKA NA WYJAZD: niedziela, 20 sierpnia, godzina 10.45

MIEJSCE ZBIÓRKI: górna płyta Dworca Autobusowego MDA, ul. Bosacka 18 (przy Dworcu PKP oraz Galerii Krakowskiej), stanowisko G18.

Wyjazd z Krakowa o godz. 11.15 – SZWAGROPOL. W Nowym Targu przesiadka do Czarnego Dunajca. Na miejscu będziemy około 13.15. Obowiązkowo zabieramy ze sobą ważną legitymację szkolną! Jako że jedziemy autobusem kursowym – kto się spóźni będzie musiał sam dojechać do Czarnego Dunajca.

W dniu przyjazdu będzie obiad, pójdziemy również na Mszę Św. o godzinie 17. Po Mszy Św. planujemy pierwszy trening „rozruchowy” i kolację.

INFORMACJE O PLANIE DNIA OBOZOWEGO:

W każdym dniu czekają nas dwie dwugodzinne jednostki treningowe. Nie zabraknie na nich elementów wytrzymałościowych (w końcu budujemy formę na cały rok) oraz ciągłego doskonalenia techniki siatkarskiej. Dlatego prosimy przygotować się na większy wysiłek niż podczas treningów w czasie trwania sezonu. Oczywiście zapewniamy wodę dla wszystkich uczestników przez cały czas trwania obozu. Nie zabraknie też świeżych owoców.

Wieczory mamy zaplanowane wspólnie. Jeden z nich poświęcimy na wyjazd do Term Chochołowskich. 24 sierpnia nie zabraknie wspólnego oglądania meczu Reprezentacji Polski w siatkówce na Mistrzostwach Europy Polska 2017. W zależności od warunków pogodowych podczas obozu możliwa jest również wycieczka rowerowa i wycieczka w okoliczne góry oraz wspólny grill zamiast kolacji.

Śniadanie i kolacja będą w formie szwedzkiego stołu, dwudaniowy obiad.

INFORMACJA O NIEZBĘDNYCH RZECZACH DO ZABRANIA:

W czasie pakowania torby na wyjazd należy wziąć pod uwagę następujące rzeczy:

– 12 treningów (dostosowujemy do tego ilość sprzętu – koszulki, spodenki, bielizna, buty na salę, oczywiście pranie w rękach na miejscu jest dozwolone 😉 )

– wyjazd do Term Chochołowskich (strój kąpielowy)

– zmienność pogody w górach (kurtka przeciwdeszczowa)

– wieczory na świeżym powietrzu (coś ciepłego do ubrania, buty na zewnątrz)

– możliwy wyjazd rowerowy i innego rodzaju wycieczki (lekki sprzęt turystyczny – mały plecak, wygodne buty)

INFORMACJA O POWROCIE DO KRAKOWA:

Ostatniego dnia pobytu w Czarnym Dunajcu czeka nas jeszcze trening, a do Krakowa wyruszymy po wspólnym obiedzie.

Powrót do Krakowa – 26 sierpnia (sobota), planowany przyjazd wg. rozkładu jazdy – godz. 18.17 (z Nowego Targu wyjeżdżamy SZWAGROPOLEM o 16.45)

INNE WAŻNE INFORMACJE:

Każdy uczestnik DOMINIK CAMP 2017 otrzyma wyjątkową, specjalnie zaprojektowaną na tę okazję koszulkę obozową oraz drobne upominki.

„Rozmiarówka” koszulek:

rozmiarówka

Jeśli dla kogoś podane rozmiary będą za duże, to można wybrać rozmiar dziecięcy z „rozmiarówki” poniżej:

rozmiarówka2

Prosimy każdego uczestnika obozu o wybranie swojego rozmiaru koszulki i przekazanie tej informacji przez wiadomość na FB do naszego profilu: Dominik Kraków Siatkówka. Im szybciej tym lepiej dla Organizatorów!

Wszystkie pytania dotyczące DOMINIK CAMP 2017 prosimy kierować przez wiadomość na FB lub mejlowo na adres: siatkowka@dominik.edu.pl

Do zobaczenia 20 sierpnia!