Edycja 2013/2014

LIGA SIATKÓWKI

GIMNAZJÓW KATOLICKICH KRAKOWA

2013/2014

WYNIKI

Klasyfikacja końcowa Ligi Siatkówki Gimnazjów Katolickich Krakowa 2012/2013:

1. Salezjańskie Gimnazjum Publiczne

2. Publiczne Gimnazjum Sióstr Salezjanek

3. Publiczne Gimnazjum nr 53 Sióstr Prezentek

4. Katolickie Gimnazjum im. Świętej Rodziny z Nazaretu

MVP Ligi Siatkówki Gimnazjów Katolickich Krakowa 2013/2014

Aleksandra Gruszczak (Salezjanie)

Mateusz Rymar (Prezentki)

FINAŁ:

Salezjańskie Gimnazjum Publiczne – Publiczne Gimnazjum Sióstr Salezjanek 2:1 (25:23, 12:25, 15:12)

MVP – Patryk Balacha (Salezjanie)

Relacja z Finałów dostępna jest TUTAJ

Galeria z Finałów dostępna jest TUTAJ

Mecz o 3. miejsce:   

Publiczne Gimnazjum nr 53 Sióstr Prezentek – Katolickie Gimnazjum im Świętej Rodziny z Nazaretu 2:0 (25:10, 25:13)

MVP – Bartosz Kościółek (Prezentki)

Półfinały:    

Salezjańskie Gimnazjum Publiczne – Katolickie Gimnazjum im Świętej Rodziny z Nazaretu 2:0 (25:10, 25:8)

MVP – Magdalena Honkisz (Salezjanie)

Publiczne Gimnazjum Sióstr Salezjanek – Publiczne Gimnazjum nr 53 Sióstr Prezentek 2:0 (25:22, 25:22)

MVP – Katarzyna Stachel (Salezjanki)

Relacja z Półfinałów dostępna jest TUTAJ

Galeria z Półfinałów dostępna jest TUTAJ

WYNIKI RUNDY ZASADNICZEJ:

1. kolejka       

Publiczne Gimnazjum Sióstr Salezjanek – Publiczne Gimnazjum nr 53 Sióstr Prezentek 2:1 (22:25, 25:15, 16:14)

MVP – Katarzyna Stachel (Salezjanki)

Salezjańskie Gimnazjum Publiczne – Katolickie Gimnazjum im Świętej Rodziny z Nazaretu 2:0 (25:10, 25:12)

MVP – Patryk Balacha (Salezjanie)

Relacja z 1. kolejki dostępna TUTAJ

Galeria zdjęć dostępna TUTAJ

2. kolejka       

Publiczne Gimnazjum Sióstr Salezjanek – Salezjańskie Gimnazjum Publiczne 1:2 (25:23, 15:25, 7:15)

MVP – Aleksandra Gruszczak (Salezjanie)

Galeria zdjęć z derbów dostępna TUTAJ

Publiczne Gimnazjum nr 53 Sióstr Prezentek – Katolickie Gimnazjum im Świętej Rodziny z Nazaretu 2:0 (25:18, 25:20)

MVP – Jakub Bieda (Święta Rodzina)

Relacja z 2. kolejki dostępna TUTAJ

3. kolejka

Publiczne Gimnazjum nr 53 Sióstr Prezentek – Salezjańskie Gimnazjum Publiczne 2:1 (19:25, 25:11, 15:13)

MVP – Maria Siekierżycka (Prezentki)

Publiczne Gimnazjum Sióstr Salezjanek – Katolickie Gimnazjum im Świętej Rodziny z Nazaretu 2:0 (25:15, 25:17)

MVP – Kamil Rokosz (Salezjanki)

Relacja z 3. kolejki dostępna TUTAJ

Galeria zdjęć dostępna TUTAJ

4. kolejka

Katolickie Gimnazjum im Świętej Rodziny z Nazaretu – Salezjańskie Gimnazjum Publiczne 0:2 (9:25, 17:25)

MVP – Filip Jachura (Salezjanie)

Publiczne Gimnazjum nr 53 Sióstr Prezentek – Publiczne Gimnazjum Sióstr Salezjanek 0:2 (17:25, 15:25)

MVP – Izabela Gruchała(Salezjanki)

Relacja z 4. kolejki dostępna TUTAJ

Galeria zdjęć dostępna TUTAJ

5. kolejka

Katolickie Gimnazjum im. Świętej Rodziny z Nazaretu – Publiczne Gimnazjum nr 53 Sióstr Prezentek 0:2 (16:25, 9:25)

MVP – Mateusz Rymar (Prezentki)

Salezjańskie Gimnazjum Publiczne – Publiczne Gimnazjum Sióstr Salezjanek 2:0 (25:21, 25:19)

MVP – Tomasz Calik (Salezjanie)

Relacja z 5. kolejki dostępna TUTAJ

Galeria zdjęć z 5. kolejki dostępna TUTAJ

6. kolejka

Katolickie Gimnazjum im. Świętej Rodziny z Nazaretu – Publiczne Gimnazjum Sióstr Salezjanek 0:2 (0:25, o:25)

walkower („Święta Rodzina” nie stawiła się na mecz)

Salezjańskie Gimnazjum Publiczne – Publiczne Gimnazjum nr 53 Sióstr Prezentek 2:0 (25:20, 11:25, 15:11)

MVP – Aleksandra Gruszczak (Salezjanie)

Relacja z 6. kolejki dostępna TUTAJ

Galeria zdjęć z 6. kolejki dostępna TUTAJ

Tabela:

Miejsce

Drużyna

Rozegrane mecze

Punkty

Sety

„Małe punkty”

1.

Salezjańskie Gimnazjum Publiczne

6

14

11:4

313:250

2.

Publiczne Gimnazjum Sióstr Salezjanek

6

12

9:5

300:231

3.

Publiczne Gimnazjum nr 53 Sióstr Prezentek

6

10

8:7

301:276

4.

Katolickie Gimnazjum im. Świętej Rodziny z Nazaretu

6

0

0:12

141:300

TERMINARZ LIGI:

 

Kolejka

Data

Godzina

Mecz

 

 

 

 

1.

28 listopad

(czwartek)

17.00

 

Publiczne Gimnazjum Sióstr Salezjanek

Publiczne Gimnazjum nr 53 Sióstr Prezentek

18.00

Salezjańskie Gimnazjum Publiczne

Katolickie Gimnazjum im. Świętej Rodziny z Nazaretu

 

 

 

 

2.

5 grudzień

(czwartek)

17.00

 

Publiczne Gimnazjum Sióstr Salezjanek

Salezjańskie Gimnazjum Publiczne

18.00

 

 

Publiczne Gimnazjum nr 53 Sióstr Prezentek

Katolickie Gimnazjum im. Świętej Rodziny z Nazaretu

 

 

 

 

 

3.

12 grudzień

(czwartek)

17.00

 

Publiczne Gimnazjum nr 53 Sióstr Prezentek

Salezjańskie Gimnazjum Publiczne

18.00

Publiczne Gimnazjum Sióstr Salezjanek

Katolickie Gimnazjum im. Świętej Rodziny z Nazaretu

 

 

 

 

 

4.

19 grudzień

(czwartek)

17.00

 

Katolickie Gimnazjum im. Świętej Rodziny z Nazaretu

Salezjańskie Gimnazjum Publiczne

 

18.00

Publiczne Gimnazjum nr 53 Sióstr Prezentek

Publiczne Gimnazjum Sióstr Salezjanek

 

 

 

 

 

5.

9 styczeń

(czwartek)

17.00

 

Katolickie Gimnazjum im. Świętej Rodziny z Nazaretu

Publiczne Gimnazjum nr 53 Sióstr Prezentek

18.00

Salezjańskie Gimnazjum Publiczne

Publiczne Gimnazjum Sióstr Salezjanek

 

 

 

 

 

6.

16 styczeń

(czwartek)

17.00

 

Katolickie Gimnazjum im. Świętej Rodziny z Nazaretu

Publiczne Gimnazjum Sióstr Salezjanek

18.00

Salezjańskie Gimnazjum Publiczne

Publiczne Gimnazjum nr 53 Sióstr Prezentek

 

 

Półfinały

23 styczeń

(czwartek)

17.00

 

Miejsce 1 – Miejsce 4

 

18.00

Miejsce 2 – Miejsce 3

 

 

Finały

30 styczeń

(czwartek)

17.00

 

Mecz o 3. miejsce

 

18.00

Finał