Tydzień konsultacji 11.12 – 14.12

KONSULTACJE NAUCZYCIELI PRACUJĄCYCH W ZESPOLE SZKÓŁ SIÓSTR SALEZJANEK

NA OS. JAGIELLOŃSKIM 17

11 XII 2018 r. – 14 XII 2018r.

Kadra pedagogiczna Przedmiot Konsultacje dla rodziców Miejsce konsultacji
Banyś Małgorzata chemia czwartek 16.00-18.00 os. Jagiellońskie 17
Bator Joanna Doradca zawodowy wtorek 16.00-18.00 os. Jagiellońskie 17
Bilińska Aleksandra j. włoski wtorek 16.30-18.30 os. Jagiellońskie 17
Błaszczyk Izabela Historia, wdż wtorek 17:00-19.00 os. Kościuszkowskie 7
Bobka Jan j. polski środa 18.30- 20.30 os. Jagiellońskie 17
Borek Patrycja j. angielski wtorek 17:00-19.00 os. Kościuszkowskie 7
Czarnowicz Lidia j. polski wtorek 16.00-18.00 os. Jagiellońskie 17
Dobrucka Iwona geografia wtorek 16.00-18.00 os. Jagiellońskie 17
Dybek Edyta j. polski wtorek 16.00-18.00 os. Jagiellońskie 17
Frączek Katarzyna j. polski wtorek 16.00-18.00 os. Jagiellońskie 17
Gajda Beata historia środa 16.00-18.00 os. Jagiellońskie 17
Gajdziszewska Adrianna zajęcia artystyczne

wok

wtorek 16.00-18.00 os. Jagiellońskie 17
Golonka Piotr fizyka czwartek 17.30 –19.30 os. Jagiellońskie 17
Janas Magdalena zajęcia techniczne, informatyka wtorek 16.00-18.00 os. Jagiellońskie 17
Jaśkowska Anna j. angielski wtorek 16.00-18.00 os. Jagiellońskie 17
Leśniak Kinga j. angielski, wiedza o społeczeństwie wtorek 16.00-18.00 os. Jagiellońskie 17
Łukaszewicz Aneta j. niemiecki wtorek 16.00-18.00 os. Jagiellońskie 17
Łuszczkiewicz Maria matematyka wtorek 16.00-18.00 os. Jagiellońskie 17
Masłowiec Anna biologia, przyroda wtorek 18.00-20.00 os. Jagiellońskie 17
Mól Marian wychowanie fizyczne środa 16.00-18.00 os. Jagiellońskie 17
Mrawczyński Grzegorz wychowanie fizyczne czwartek 16.00-18.00 os. Jagiellońskie 17
Mulewicz Marcin historia środa 18.00 –20.00 os. Jagiellońskie 17
Mesterak Magdalena wychowanie fizyczne wtorek 17.30-19.30 os. Jagiellońskie 17
Nesterak Marcin informatyka wtorek 16.00-18.00 os. Jagiellońskie 17
Pęksa Maria wiedza o społeczeństwie czwartek 16.00-18.00 os. Jagiellońskie 17
Pilarz Danuta j. polski poniedziałek 8.00 – 8.45

czwartek 16.00 –18.00

os. Jagiellońskie 17

os. Kościuszkowskie 7

Rożanowski Gerard j. hiszpański środa 16.00 – 18.00 os. Jagiellońskie 17
Reciak Iwona j. angielski wtorek 16.00-18.00 os. Jagiellońskie 17
s. Musialik Otylia religia środa 16.00-18.00 os. Kościuszkowskie 7
s. Szlaga Beata religia środa 16.00-18.00 os. Jagiellońskie 17
Stawiarz Dariusz matematyka środa 16.00-18.00 os. Kościuszkowskie 7
Suchecka Magdalena j. angielski czwartek 16.45 –18.45 os. Kościuszkowskie 7
Szałach Marta pedagog poniedziałek 15.15 – 17.15 os. Jagiellońskie 17
Szeląg Klaudia psycholog wtorek 17.00-18.30 os. Jagiellońskie 17
Szary Anna j. angielski czwartek 16.00-18.00 os. Jagiellońskie 17
Szybowska Ryszarda j. niemiecki wtorek 16.00-18.00 os. Jagiellońskie 17
Tokarska Lucyna matematyka środa 16.00-18.00 os. Jagiellońskie 17
Trojanowska Anna wychowanie fizyczne wtorek 16.00-18.00 os. Jagiellońskie 17
Urbaniec Anna chemia wtorek 16.15-18.15 os. Jagiellońskie 17
Walkosz Iwona matematyka środa 18.00-20.00 os. Jagiellońskie 17