Tydzień konsultacji 14.05 – 17.05

KONSULTACJE NAUCZYCIELI PRACUJĄCYCH W ZESPOLE SZKÓŁ SIÓSTR SALEZJANEK

NA OS. JAGIELLOŃSKIM 17

14 maja 2019 r. – 17 maja 2019r.

Kadra pedagogiczna Data Godziny konsultacji Miejsce konsultacji
Banyś Małgorzata 16.05.2019 r. czwartek  16.00-18.00 os. Jagiellońskie 17
Bilińska Aleksandra 14.05.2019 r. wtorek

(sala nr 14)

16.10-18.10 os. Jagiellońskie 17
Błaszczyk Izabela 14.05.2019 r. wtorek 17.00-19.00 os. Kościuszkowskie 7
Bobka Jan 15.05.2019 r. środa

(sala nr 23)

 16.00-18.00 os. Jagiellońskie 17
Czarnowicz Lidia 15.05.2019 r. środa

(sala nr 22)

 16.00-18.00 os. Jagiellońskie 17
Dobrucka Iwona 16.05.2019 r. czwartek

(sala nr 34)

 16.00-18.00 os. Jagiellońskie 17
Dybek Edyta 16.05.2019 r. czwartek

(sala nr 24)

 18.00-20.00 os. Jagiellońskie 17
Frączek Katarzyna 16.05.2019 r. czwartek

(sala nr 23)

16.00-18.00 os. Jagiellońskie 17
Gajda Beata 14.05.2019 r. wtorek 16.00-18.00 os. Kościuszkowskie 7
Gajdziszewska Adrianna 14.05.2019 r. wtorek

(sala zajęć artystycznych)

15.00-17.00 os. Jagiellońskie 17
Golonka Piotr 16.05.2019 r. czwartek

(sala nr 30)

 17.30-19.30 os. Jagiellońskie 17
Janas Magdalena 14.05.2019 r. wtorek

(sala informatyki)

16.00-18.00 os. Jagiellońskie 17
Jaśkowska Anna 16.05.2019 r. czwartek

(sala nr 15)

 16.00-18.00 os. Jagiellońskie 17
Leśniak Kinga 14.05.2019 r. wtorek

(sala nr 12)

16.00-18.00 os. Jagiellońskie 17
Łukaszewicz Aneta 14.05.2019 r. wtorek

(sala nr 35)

16.00-18.00 os. Jagiellońskie 17
Łuszczkiewicz Maria 14.05.2019 r. wtorek

(sala nr 37)

16.00-18.00 os. Jagiellońskie 17
Masłowiec Anna 14.05.2019 r. wtorek

(sala nr 33)

16.00-18.00 os. Jagiellońskie 17
Mól Marian 16.05.2019 r. czwartek

(sala nr 35)

 16.00-18.00 os. Jagiellońskie 17
Mrawczyński Grzegorz 14.05.2019 r. wtorek

(sala gimnastyczna)

16.00-18.00 os. Jagiellońskie 17
Mulewicz Marcin 16.05.2019 r. czwartek

(sala nr 26)

 18.00-20.00 os. Jagiellońskie 17
Nesterak Magdalena 14.05.2019 r. wtorek

(sala gimnastyczna)

16.00-18.00 os. Jagiellońskie 17
Nesterak Marcin 14.05.2019 r. wtorek 16.00-18.00 os. Kościuszkowskie 7

 

Pęksa Maria 16.05.2019 r. czwartek

(sala nr 25)

 16.00-18.00 os. Jagiellońskie 17
Reciak Iwona 14.05.2019 r. wtorek

(sala nr 15)

16.00-18.00 os. Jagiellońskie 17
s. Szlaga Beata 15.05.2019 r. środa

(sala nr 11)

 15.00-17.00 os. Jagiellońskie 17
Stawiarz Dariusz 14.05.2019 r. wtorek 16.00-18.00 os. Kościuszkowskie 7
Szałach Marta 14.05.2019 r. wtorek 16.00-18.00 os. Jagiellońskie 17
Szary Anna 15.05.2019 r. środa

(sala nr 21)

 16.00-18.00 os. Jagiellońskie 17
Szybowska Ryszarda 16.05.2019 r. czwartek

(sala nr 33)

 16.00-18.00 os. Jagiellońskie 17
Tokarska Lucyna 16.05.2019 r. czwartek

(sala nr 36)

 18.00-20.00 os. Jagiellońskie 17
Trojanowska Anna 14.05.2019 r. wtorek

(sala gimnastyczna)

16.00-18.00 os. Jagiellońskie 17
Urbaniec Anna 14.05.2019 r. wtorek

(sala nr 31)

16.00-18.00 os. Jagiellońskie 17
Walkosz Iwona 15.05.2019 r. środa

(sala nr 32)

 16.00-18.00 os. Jagiellońskie 17