Koła zainteresowań i zajęcia wyrównawcze

ZAJĘCIA DODATKOWE ROK SZKOLNY 2016/2017

L.p Nazwisko i imię  
1. Banyś-Kiełbasa Małgorzata Przed egzaminem

klasa 3d  godz. 7:00 – 7:50

klasa 3c  godz. 7:00 – 7:50

 

Przygotowanie do konkursu

środa 13:30 – 14:15

2. Bereza Barbara Zajęcia dla uczniów z opinią

pierwsza środa miesiąca godz. 14:15

 

Przygotowanie do egzaminu

poniedziałek godz. 14:15

 

Kino lektur szkolnych

środa godz. 14:15 /1 raz w miesiącu/

3. Bilińska Aleksandra Zajęcia wyrównawcze

środa godz. 14:25 – 15:10

 

Przygotowanie do egzaminu

czwartek godz. 14:25 – 15:10

4. Bobka Jan Zajęcia wyrównawcze

wtorek godz. 14:25 – 15:10

 

Zajęcia rozwijające

środa godz. 7:15 – 8:00

 

Przygotowanie do konkursu

czwartek godz. 7:15 – 8:00

5. Dachowska Justyna Zajęcia przygotowujące do egzaminów dla klas 3

środa godz. 13:30

czwartek godz. 14:20

 

Zajęcia uzupełniające

czwartek godz. 13:30

6. Dobrucka Iwona Przygotowanie do konkursu

poniedziałek godz. 14:15

 

Zajęcia wyrównawcze

poniedziałek godz. 15:00 zamiennie ze środą godz. 14:15

7. Dybek Edyta Przygotowanie do konkursu

poniedziałek godz. 7:15

 

Koło dziennikarskie + konsultacje

środa godz. 13:30

 

8. Frączek Katarzyna Zajęcia przygotowawcze do konkursu/egzaminu

wtorek godz. 7:10

 

Zajęcia wyrównawcze co 2 tyg.

/kl. 2e z kl. 1e/

czwartek godz. 15:10

9. Gajda Beata Zajęcia wyrównawcze

wtorek godz. 13:30 – 14:15

 

Przygotowanie do konkursu/egzaminu

wtorek godz. 14:15 – 15:00

10. Janas – Owczarek Magdalena „Szkoła 3.0” – zajęcia z programowania

czwartek godz. 14:30 – 16:00

11. Kaleta Tomasz Piłka Nożna – Wanda

wtorek godz. 16:00 – 17:00

 

lodowiska, mecze, turnieje

12. Kusyk Krzysztof Zajęcia wspomagające

środa godz. 13:30 – 14:15

 

Zajęcia przygotowujące do egzaminu kl. 3

piątek godz. 13:30 – 14:15

13. Leśniak Kinga Zajęcia rozwijające

poniedziałek godz. 13:30 – 14:15

 

Zajęcia wyrównawcze

czwartek godz. 14:15 – 15:00

 

Zajęcia rozwijające

środa godz 14:15 – 15:00

14. Łukaszewicz Aneta Zajęcia przygotowujące do konkursu/egzaminu

wtorek godz. 14:20

 

Zajęcia wyrównawcze

środa godz. 13:25

15. Macheta Mariusz Dodatkowe zajęcia z wychowawcą

poniedziałek godz. 14:15

 

Artystyczne zajęcia

środa godz. 14:15

16. Masłowiec Anna Zajęcia rozwijające. Przygotowanie do konkursu

środa godz. 13:20

 

Zajęcia wyrównawcze

wtorek godz. 13:20 lub 14:20

/w zależności od klasy/

17. Mrawczyńska Katarzyna Konsultacje

wtorek godz. 14:25

 

Zajęcia przygotowujące do konkursu

środa godz. 14:25

18. Mrawczyński Grzegorz Trening reprezentacji szkoły w siatkówce

poniedziałek godz. 18:00-19:30

19. Mulewicz Marcin Zajęcia rozwijające

wtorek godz. 14:15 – 15:10

 

Zajęcia wyrównawcze

środa godz. 14:15 – 15:10

20. Pęksa Maria Zajęcia wspomagające

wtorek godz. 14:15

 

Zajęcia rozwijające

czwartek godz. 14:15

21. Piotrowska Aneta Zajęcia wyrównawcze

poniedziałek godz. 14:15

 

Zajęcia przygotowujące do konkursu chemicznego

środa godz. 7:10

22. Pudło Krzysztof Zajęcia wyrównawcze

wtorek godz. 14:25

 

Koło fizyczne

poniedziałek godz. 14:25

23. Reciak Iwona Dodatkowe zajęcia z wychowawcą

poniedziałek godz. 13:20

 

Przygotowanie do egzaminu

poniedziałek godz. 14:25

 

Zajęcia wspomagające przygotowujące do konkursów i projektów

poniedziałek godz. 15:05

24. Sobecka Anna Klub języka hiszpańskiego

wtorek godz. 13:20

środa godz. 8:00

 

Zajęcia z klasą IIc

wtorek godz. 8:45

 

Zajęcia wspomagające

czwartek godz. 13:20

 

Zajęcia z klasą IIIa

czwartek godz. 7:20

25. Sobol Monika Siatkówka dla rodziców i absolwentów

wtorek godz. 19:30 – 21:00

 

Dodatkowe treningi przed zawodami

26. Srzednicki Stanisław Zajęcia wokalne

poniedziałek godz. 14:15

 

Zajęcia instrumentalne

wtorek godz. 14:15

 

Zespół muzyczny

środa godz. 13:30

27. Stawiarz Dariusz Kółko matematyczne klasa 3b

piątek godz. 12:35 – 13:20

 

Zajęcia wspierające klasa 2a, 2c, 2e

piątek godz. 13:25 – 14:10

 

Dodatkowa matematyka przed egzaminem, klasa 3b

wtorek godz. 14:20 – 15:05

 

28. s. Szlachcic Magdalena Mateusz 25

środa godz 16:00 – 17:30

 

Bierzmowani – 4 grupy

Termin ustalany na bieżąco

29. s. Szlaga Beata Zespół muzyczny

poniedziałek,  środa godz. 14:30 – 16:00

wtorek godz. 14:30 – 15:15

 

Bierzmowani I

czwartek godz. 16:00 – 18:00

piątek godz. 17:00 – 20:00

30. s. Leokadia Wojciechowska sobota od godz. 10:00

wtorek godz. 14:30 – 16:00

środa godz. 16:00 – 17:30

30. Sumera – Nowak Grażyna Przygotowanie do konkursu informatycznego

środa godz. 14:20

 

ZDW z matematyki

czwartek godz. 13:20

 

„Szkoła 3.0” zajęcia z programowania

czwartek godz. 14:30 – 16:00

 

Zajęcia rozwijające z matematyki

Piątek godz. 14:20

31. Szybowska Ryszarda Zajęcia wyrównawcze + konsultacje

wtorek, środa, czwartek godz. 7:20

32. Tokarska – Filipiak Lucyna ZDW klasy I

wtorek godz. 7:10 – 7:55

 

Przygotowanie do konkursu

czwartek godz. 7:10 – 7:50

 

Konsultacje dla uczniów

33. Topór Monika Strzelectwo dla startujących w zawodach

wtorek godz. 15:15 – 16:00

 

Wyjścia na zawody na orientację – Kraków City Race /1 raz w miesiącu/

34. Trojanowska Anna Fitness dla absolwentów, rodziców i uczniów

środa godz. 18:00 – 19:15

 

Dodatkowe zajęcia cheerleaders

/przed występami/

35. Walkosz Iwona Konsultacje uzupełniające klasa 1b i 1f /wymiennie co 2 tydzień/

wtorek godz. 13:30 – 15:00

 

Klub MKM

wtorek godz. 14:20 – 15:50

 

Konsultacje uzupełniające lub do konkursu /wymiennie co 2 tydzień/

klasa 2d

czwartek godz. 13:30 – 14:15

 

Zajęcia wyrównawcze klasa 1g

Czwartek godz. 8:00