Samorząd Uczniowski

——————————————————————————————————————–

Święto Komisji Edukacji Narodowej

W tym roku miało ono nietypowy charakter, bo życzenia mogli składać uczniowie nauczycielom i nauczyciele uczniom, zapisując je na tablicach wystawionych na pierwszym piętrze. Czego życzyli uczniowie? Między innymi cierpliwości i wytrwałości, zaś nauczyciele samych piątek, entuzjazmu i pasji. Samorząd uczniowski, organizator akcji ma nadzieję , że te życzenia się spełnią.

——————————————————————————————————————–

Witajcie kochane drożdżówki!!!

10 października 2015 do naszej szkoły wróciły długo wyczekiwane drożdżówki. W związku z ich powrotem samorząd szkolny ogłosił konkurs na wierszyk o drożdżówkach. Każda osoba, która przyniosła napisany wierszyk otrzymywała pączka. Prace umieszczono  na tablicy informacyjnej , będą też opublikowane w gazetce szkolnej.

Z ponad czterdziestu wierszy jury wybrało pięć prac. Oto zwycięzcy nagrodzeni
oczywiście drożdżówkami:

1 MIEJSCE Anna pasternak z klasy 1C

2 MIEJSCE Zuzanna Wikar z klasy 2D

3 MIEJSCE Natalia Iskra i Maria Smolarczyk z klasy 3F

przyznano 2 WYRÓŻNIENIA: Weronika Wójcik z klasy 3B oraz Mateusz Kwiecień z klasy 2A.

Gratulujemy!!!

——————————————————————————————————————–

Czy poznałeś już swoją Szkołę?

Takie pytanie zadał samorząd szkolny w przygotowanym dla pierwszoklasistów 24 września 2015 roku quizie sprawdzającym ich wiedzę na temat naszej szkoły. Uczniowie spotkali się z różnymi pytaniami. Wszystkim poszło świetnie, choć pułapką dla wielu okazało się pytanie o wykształcenie siostry Dyrektor. Najlepiej z quizem poradziła sobie klasa I A , której wychowawczynią jest pani Barbara Bereza. W nagrodę otrzymała zdrowe słodkości. Tradycyjnie po całej zabawie uczniowie stworzyli żywe logo szkoły. A zdjęcia z quizu są już do obejrzenia w naszej GALERII.

——————————————————————————————————————–

Starsze informacje o działalności Samorządu – TUTAJ