Umowa o współpracy z UPJPII

Z przyjemnością informujemy, że dnia 23 października 2019 roku Dyrektor naszego Liceum Ogólnokształcącego Siostra Magdalena Szlachcic podpisała umowę o współpracy z ks. dr hab. Michałem Drożdżem, prof. UPJPII Dziekanem Wydziału Nauk Społecznych Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie oraz Panią dr Klaudią Cymanow–Sosin, Dyrektor Instytutu Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej.

W związku z tym klasa humanistyczna 1C – o profilu dziennikarskim – stała się klasą patronacką Wydziału Nauk Społecznych UPJPII. Umożliwi to naszym uczniom uczestnictwo w zajęciach prowadzonych przez kadrę naukową Wydziału Nauk Społecznych i przyczyni się do rozwoju polonistycznych kompetencji naszych licealistów.