Wybory do Zarządu Samorządu Uczniowskiego 2019

Już niedługo w Polsce odbędą się wybory do Sejmu i Senatu. Polacy spełnią obywatelski obowiązek i wybiorą swoich przedstawicieli. Również i my mogliśmy skorzystać z prawa wyborczego i poczuć przedsmak zbliżających się wyborów, jednak na o wiele mniejszą skalę.

3 października 2019 roku, odbyły się w naszej szkole wybory do Zarządu Samorządu Uczniowskiego. Wszyscy uczniowie uczący się w „budynku Dominika” mogli zagłosować na maksymalnie trzech kandydatów. Wybór nie był łatwy, ponieważ zdecydowana większość kandydatów przedstawiła interesujące obietnice na nadchodzące miesiące roku szkolnego.

Ostatecznie pięcioro uczniów z najwyższymi wynikami dostało się do Zarządu SU. A są to: Agnieszka Pyż (58 głosów), Dominika Rubinkowska (43 głosy), Igor Pierewicz (43 głosy), Marek Kopeć (41 głosów) oraz Otto Pazera (40 głosów). Serdecznie gratulujemy znakomitych wyników i już dzisiaj zapraszamy nowy Zarząd oraz wszystkich przewodniczących klas na spotkanie organizacyjne, które odbędzie się we środę 9 października o godzinie 15:20 w sali 12.

A kilka zdjęć z wyborów możecie obejrzeć w GALERII. Zapraszamy!