Z wizytą na Targach Edukacyjnych

Dnia 28 lutego 2019 roku odbyły się Targi Edukacyjne, organizatorami których był Zespół Szkół Ekonomicznych w Krakowie. Liceum Ogólnokształcące im. Św. Dominika Savio godnie reprezentowali uczniowie i nauczyciele. Dziewczęta i chłopcy z I i II klasy LO bardzo życzliwie i serdecznie ale zarazem merytorycznie zachęcali swoich młodszych kolegów w progi naszej szkoły.

Udział w targach to ciężka praca choć miłych chwil nie brakuje…. Popatrzcie, jak wszyscy pięknie wyglądali! Zjednoczone ręce są symbolem naszych – nauczycieli i uczniów – wspólnych działań, których celem jest prężnie działające Liceum. Wierzymy że tak będzie!!!

Wszystkim serdecznie dziękujemy za pomoc i wsparcie! Do zobaczenia za rok. A zdjęcia z naszego tegorocznego wyjścia na Targi możecie zobaczyć w GALERII. Zapraszamy!