Zajęcia językowe ze studentami AIESEC

W dniach od 7 do16 stycznia nasza szkoła gościła dwóch studentów, którzy, jak co roku, przybyli do nas dzięki współpracy z międzynarodową organizacją studencką AIESEC.  Byli to James Occleshaw z Australii oraz Juan Duarte z Kolumbii.

James i Juan pojawiali się na lekcjach języków obcych  i prowadzili warsztaty językowo-kulturowe dla naszych gimnazjalistów. Młodzież miała okazję, aby przećwiczyć posługiwanie się językami angielskim i hiszpańskim w praktyce, jak również usłyszeć wiele ciekawostek dotyczących życia w Kolumbii i Australii.

Mamy nadzieję, że zdobytą wiedzę oraz  umiejętności językowe będą mogli kiedyś wykorzystać samodzielnie podróżując  po świecie i poznając jego najciekawsze zakątki.