Znamy najlepszych szkolnych tenisistów!

4 lutego odbyły się pierwsze w drugim semestrze Szkolna Zawody Sportowe. Tego dnia do zmagań przystąpili nasi najlepsi szkolni tenisiści stołowi.

Zawody rozegrano w dwóch kategoriach – dziewcząt i chłopców. Dziewczyny rywalizowały systemem „każda z każdą”, natomiast panowie zostali podzieleni na dwie grupy, których zwycięzcy zmierzyli się w finale. Drugie miejsce z każdej z grup grało natomiast o „brąz”.

Rywalizacja tradycyjnie już była bardzo zacięta. Wystarczy powiedzieć, że o zajęciu 2. miejsca w jednej z grup decydował stosunek tzw. „małych punktów”.

Ostatecznie wśród dziewcząt najlepsza okazała się Natalia Hebda (IIA LO), która wyprzedziła Angelinę Kowalską (IIIA GIM) i Wiktorię Olesiak (IIB LO). Natomiast wśród panów zwyciężył Patryk Lenda (IIB LO) pokonując po zaciętym finałowym meczu Karola Ostowskiego (IIIF GIM). Trzecie miejsce zajął Jakub Czajor (IIIF GIM).

Wszystkim grającym w turnieju dziękujemy za udział, a najlepszym oczywiście gratulujemy! A kilka zdjęć z zawodów jak zawsze dostępnych jest w naszej GALERII. Zapraszamy!