Zwycięstwo! Wygraliśmy „Od Wandy do Sendzimira”!

Inauguracja 18 edycji historycznego programu edukacyjnego dla młodzieży  klas 7 i 8 szkół podstawowych, gimnazjów i szkół średnich odbyła się 25 kwietnia 2019 roku w ARTzona OKN. os.Górali 4 pod patronatem Małopolskiego Kuratora Oświaty, Małopolskiego Centrum Doskonalenia Nauczycieli oraz nowohuckich Rad Dzielnic.

W tegorocznej edycji wzięło udział 72 uczniów z nowohuckich szkół, naszą szkolę reprezentowało 11 drużyn.

Od grudnia 2018 roku przygotowywaliśmy się do finałowego spotkania. Zmierzyliśmy się z pytaniami przygotowanymi przez opiekunów merytorycznych cyklicznych spotkań konkursowych. Zajęliśmy I miejsce – drużyna w składzie: Marta Heród, Kamila Kuk , Nikola Marzec, Julia Nowak.

Ponadto nasi uczniowie zostali nagrodzeni II i III miejscem za stworzenie najlepszych posterów. II miejsce:  Marta Meród, Kamila Kuk , Nikola Marzec, Julia Nowak, III miejsce: Wiktoria Wójcik, Karolina Kędys, Alicja Sierant, Jakub Reperowicz.

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu!