Konsultacje 09.05 – 13.05

Konsultacje 09.05 – 13.05

Konsultacje dla Rodziców    9 – 13 maja

s. Marta Raducha, dyrektor Zespołu Szkół Sióstr Salezjanek

środa – budynek Dominika od 16.00 do 17.00

czwartek – budynek Laury od 16.00 do 17.00

Imię i nazwisko Przedmiot/y, wychowawstwo

(klasa)

Godziny sala

(Laura czy Dominik)

PONIEDZIAŁEK 9 V
Joanna Bąk kl. 3a 16.00-18.00 Laura s. 209
Barbara Jachymczak kl. 2 b 17.00 – 19.00 Laura s.206
Dorota Piech plastyka 16:00-17:00 Laura, sala 30
Patrycja Ignatowska j. angielski 15:30-17:30 Dominik s.12
Agnieszka Zielowska język polski, wicedyrektor 16.00- 18.00 Laura, s.109
 

Piotr Feczko

 

PP

wedle umówienia uprzedniego

przez Librus

tel. , ZOOM; bądź w szkole – zgodnie z ewent. umówieniem się w czasie po III lekcji pn
Dariusz Stawiarz matematyka/ wychowawca 7a 16.00 -18.00 Dominik s. 22
Lucyna Tokarska matematyka/ 2A LO 15.00-17.00 Dominik s.25
Beata Gajda historia 15.00 – 17.00 Dominik s. 26
Iwona Gurdek edukacja wczesnoszkolna 1b 16.15-18.15 Laura 207
Małgorzata Mazanek kl.2a 16.00-18.00 Laura s. 29
Monika Jamróz kl. 1c 16.00-18.00 Laura s.204
s. Sabina Żak religia 15.30-17.30 Laura, gab. dyr.
Bożena Krawiec matematyka 15.00 – 17.00 Laura, s. 108
Lidia Czarnowicz j. polski 16.00-18.00 Laura 109
Teresa Adamczyk informatyka, technika/ wych. 6b 16.00- 18.00 Laura s.102
Bożena Lesiak j. polski, wych. IV b 15.15 – 16.15 Laura s. 107
Dorota Dudek edukacja wczesnoszkolna 3b 16.00-18.00 Laura s. 210
WTOREK    10 V
Joanna Łapka wych. 1B LO, chemia kl. 8a i 8b,

chemia liceum

15:30 – 17:30 s. 31 Dominik
Nesterak Marcin muzyka, informatyka, szachy,

wychowawca 8B

16:00 – 18:00 Laura s. 102
Oliwia Jończyk Wych. 1c LO, Geografia 15:30-17:30 Dominik s. 14
Agnieszka Musiał wychowawstwo 5b, przyroda 4c,

biologia i chemia kl. 7

16.00- 18.00 Laura s. 104
Grzegorz Mrawczyński wychowawca 1A LO, WF,

informatyka

15:30 – 17:30 Dominik s. 16
Aneta Łukaszewicz język niemiecki 16.30 -18.30 Dominik, s. 11
 

Danuta Pilarz

 

język polski

 

16:00 – 18:00

Laura s. 109

(rodziców ósmych klas proszę o

informację do 9 maja, muszę zabrać teczki z pracami uczniów)

Katarzyna Gaczorek język angielski 16:00-18:00 Laura s.107
Iwona Reciak język angielski 16.00-18.00 Dominik s.13
Łukasz Lepiarczyk psycholog 16-18 Laura, pokój pedagoga/psychologa

lub Biofeedback

Joanna Bator doradca zawodowy 16-18 sala 40 DOMINIK
Jan Balwierz język polski 16.00 – 18.00 Dominik, s. 24

 

ŚRODA    11 V
Joanna Klimek pedagog szkolny 16:00-17:30 Dominik gabinet pedagoga
Agnieszka Lech wychowanie fizyczne

wychowawstwo 7c

16.00- 18.00 Dominik s.11
Anna Szary j.angielski 15:3–17:30 Laura, s. 30
Karolina Maksymiuk hiszpański 16:05-18:05 Dominik, s. 5
s. Justyna Brzuchnalska religia 16.10 – 18.10 Dominik, s. 11
Tomasz Kaleta wychowanie fizyczne

wychowawstwo 8A

15.15 – 17.15 Dominik s.13
s. Otylia Musialik religia 16.00- 18.00 Laura s.110
Maria Pęksa historia, wos 16.00-18.00 Dominik s.26
Maria Łuszczkiewicz wychowawstwo 4a

matematyka 5b,1a i1b LO

16.00-18.00 Laura s.108
Masłowiec Anna biologia 16.00-18.00 Dominik s.15
Krzysztof Pudło fizyka, SP 16:45 – 18:45 Dominik, s. 30
 

Anna Szalska

 

język włoski

wedle umówienia

uprzedniego przez Librus

przez ZOOM; bądź w szkole –

zgodnie z ewent. umówieniem się w czasie po III lekcji środa lub piątek

CZWARTEK 12 V
Elżbieta Nowak edukacja wczesnoszkolna 16.00-18.00 Laura, s.28
Aleksandra Sękowska Terapia pedagogiczna 16:00-18:00 Laura, gabinet pedagoga
Katarzyna Frączek j. polski 16:00 – 18:00 Dominik s.23
Piotr Golonka fizyka LO 18:00 – 19:00 Dominik, s. 30
Marcin Mulewicz historia 16.00 – 18.00 Dominik s.26
Monika Topór wf, wychowawca 6A 17.00-19.00 Laura s.110
s. Teresa Zegzuła pedagog klas VII – VIII 16.00 – 18.00 Dominik, gabinet
Edyta Dybek j. polski 15.00-17.00 Dominik, s.13
Izabela Błaszczyk historia, wdż, 5A 16:00 – 18:00 Laura, s.109
Sokołowska Maria język angielski 15:30 – 17:30 Dominik s.21
PIĄTEK 13 V
Magdalena Nesterak w-f 18:00-20:00 Laura s. gimnastyczna
Maja Kupczyk edukacja wczesnoszkolna 17.00- 19.00 Laura s. 209
Magdalena Sanakiewicz logopeda, wychowawca klasy 4c 16:30-18:30 gabinet logopedyczny – II piętro
Katarzyna Morawska pedagog szkolny 16:00-18:00 Laura, gabinet pedagoga

Administrator