Biegi na orientację dziewcząt i chłopców – 21.05.2016

Biegi na orientację dziewcząt i chłopców – 21.05.2016

W sobotę 21 maja odbyły się zawody w biegu na orientację. Była to czwarta konkurencja Igrzysk Gimnazjów Katolickich Krakowa. Trasy biegu liczyły od 2- 3 km i obejmowały osiedla Jagiellońskie i Kazimierzowskie oraz park „Błonia Bieńczyckie.

W klasyfikacji drużynowej dziewcząt wygrało Gimnazjum Sióstr Salezjanek przed Publicznym Gimnazjum Jezuitów – Kostka. Podobnie było u chłopców. I miejsce Siostry Salezjanki i II miejsce KOSTKA.

W klasyfikacji indywidualnej dziewcząt : I miejsce Magdalena Topór (Salezjanki), II miejsce Maria Kozłowska (Gimnazjum Oazowe), III miejsce Olga Kozłowska (Gimnazjum Pijarów). Kolejne należały do Magdy Malczewskiej, Weroniki Przybyszewskiej i Pauliny Ptak (wszystkie – Salezjanki).

Wśród chłopców I miejsce zajął Janek Więcek, II miejsce Patryk Lenda ( obaj Salezjanki), III miejsce Michał Karłowicz (KOSTKA) oraz kolejno Jan Gargaś (KOSTKA), Kacper Bobela (Salezjanki) i Trybulski Wiktor(KOSTKA).

W kategorii OPEN I miejsce zajął pan Bartosz Konopka, II miejsce Grzegorz Mrawczyński i III miejsce nasz absolwent Kamil Ślęzak. Gratulujemy biegaczom i zapraszamy do GALERII. Ze wszystkimi szczegółami Igrzysk możecie się natomiast zapoznać TUTAJ.

Administrator